SOPHIE + MINJI'S PASTELOWY NOWOCZESNY PIWNICZNY POKÓJ ZABAW

Nasz najnowszy i najdziewniejszy spektakl w pokoju zabaw jest tutaj!!!! Jestem bardzo podekscytowana, że mogę dzielić się zabawnym, wesołym i pastelowym pokojem zabaw Sophie & Minji. Ten projekt rozpoczął się jeszcze przed powstaniem płyty gipsowo-kartonowej i uwielbiam patrzeć jak ożywa od samego początku.

BEAN BAG CHAIR"Kocham te fasolowe krzesła torba tak bardzo, jak materiał jest niepraktyczny w przypadku dzieci, spód ma wodoodporną warstwę ochronną, a uchwyt linowy sprawia, że poruszają się one na wietrze!"

Kiedy nieużywany obszar w piwnicy staje się przeznaczony na pokój zabaw dla dzieci, niebo naprawdę stanowi granicę. Pokój zabaw dla dziewczynek jest pełen wszystkiego, o czym się marzy; mnóstwo materiałów plastycznych, książek i zestawów do ćwiczeń, zabawek, gier, olbrzymich fasolowych fotelików i salonu telewizyjnego na czas relaksu.

ZAPOZNAJ SIĘ Z POSTACIĄ...

Te białe półki ścienne są tak praktyczne: przechowują kosze pełne zabawek, pełnią funkcję gabloty na cenne przedmioty i są idealnym zestawem do obracania zabawek w miarę jak dzieci zmieniają się i rozwijają poprzez etapy rozwoju.

Tapeta wysokoudarowa całkowicie zmieniła przestrzeń w momencie, gdy została ustawiona. Ten duży nadruk doskonale sprawdza się w tym piwnicznym pokoju zabaw, a kolory i wzory dodają tej przestrzeni tak wiele radości. Te proste, białe półki (ulubione z mojego własnego, wspólnego pokoju dziewczynek) pięknie sprawdzają się w wielu miejscach i funkcjonują jako galeria sztuki i zabawek, które można łatwo obracać. Ten krótszy rozmiar jest tutaj idealny! Podczas gdy duży stół do prezentacji sztuki był punktem centralnym dla jednej strony pokoju, obszar salonu telewizyjnego stanowił punkt centralny dla drugiej. Praca wokół dużego telewizora w przestrzeni dziecięcej może być trudna, dlatego wykorzystaliśmy szafkę IKEA Besta jako dodatkowe miejsce do przechowywania w tej przestrzeni i możliwość wciągnięcia w nią kilku zabawnych elementów, takich jak globus. Kuchnia do zabawy to bardzo polecana zabawka w każdym pokoju zabaw, a ta jest mocną stroną tych małych klientów.

POKAŻ...

Wbudowany zakątek jest miejscem do przechowywania artykułów artystycznych i rzemieślniczych, a półki na książki stanowią idealne miejsce do obracania książek. Duże kosze pod spodem mieszczą koce do przytulania się!

KĄCIK ZABAW NA POCZĄTKU... KĄCIK PO KĄCIKU ZABAW!

A na koniec, ściana z książkami! Dobra ściana z książkami będzie na zawsze jednym z moich ulubionych sposobów na eksponowanie książek dla dzieci.

JEŚLI CI SIĘ TO PODOBA, TO MOŻE CI SIĘ SPODOBA...

KASE'S KASE'S PLAYROOM WSPÓLNY POKÓJ DZIEWCZYNY NOWOCZESNY POKÓJ ZABAW

Jestem śmiesznie podekscytowana, że mogę podzielić się najnowszym pokojem naszych małych klientów, pokojem Rafaela i Leonarda, wspólnym pokojem dziecka i malucha!!!! Ich cudowna mama skontaktowała się ze mną, kiedy była w ciąży ze swoim drugim dzieckiem w nadziei, że możemy zmaksymalizować przestrzeń istniejącego pokoju jej syna, aby włączyć do niego nowe dziecko. Chociaż pokój jest mały, byłam pewna, że możemy sprawić, aby działał i zawierał potrzeby nowego malucha, jak również rosnące potrzeby jej malucha.

W ramach naszych wstępnych konsultacji rozmawialiśmy o tym, jak rodzina chciała, aby ten pokój się czuł. Użyte słowa brzmiały: "nieskomplikowane i spokojne". Było wiele zabawek, ubrań i przedmiotów, które były zbierane przez lata, odkąd urodziła się 2-letnia Rafa i aby ta przestrzeń była naprawdę nieskrępowana, musieliśmy zapewnić, że zabawki będą mogły być przechowywane gdzieś, gdzie można się nimi łatwo bawić, a także schowane na czas snu. Piękna klasyczna szopka Oeufa była jedynym meblem, który chcieli zachować ze starego pokoju, a ja umierałam, aby użyć tej pionowej półki Oeufa, odkąd pojawił się na rynku, więc była to idealna okazja!

Bawiliśmy się różnymi układami, dopóki nie wymyśliliśmy tego, w którym podwójne łóżko zasłaniałoby trochę okna. Chcieliśmy zmaksymalizować powierzchnię podłogi w pokoju, aby chłopcy mieli trochę miejsca do zabawy. Kluczem do wykonania tej pracy jest to, że łóżko jest nisko nad ziemią, jak również pusta deska nożna, tak aby meble naprawdę nie przeszkadzały w ogóle w wychodzeniu przez okno. Uwielbiam jak beżowe naklejki na ścianę z gwiazdami zmieniają główną ścianę i dają efekt tapety (ale mają możliwość łatwego usunięcia).Niesamowity telefon dziecięcy poniżej to znalezisko, które Rafa i dziadek Leo odebrali podczas swoich podróży po Grecji i przywieźli do pokoju (powiedziałbym, że poważnie fajny dziadek!).

Jedną z rzeczy, które musimy wziąć pod uwagę przy projektowaniu pokoi dla dzieci i niemowląt tutaj w Vancouver jest zapewnienie, że pokój jest "bezpieczny na wypadek trzęsienia ziemi". To nie jest coś, o czym każdy z nas lubi myśleć lub rozmawiać, ale uwielbiam to, że ta wysoka półka ścienna może być tak łatwo przymocowana do ściany. Bezpieczny nie tylko dla to ale także dla małych berbecia które lubią ciągnąć i szarpać na rzeczach. chłopiec Mama i tata kochają iść lokalny rynki wokoło Vancouver na weekendy i wiele piękni akcesoria i zabawki na półce i wokoło dzieciaka pokoju są ręcznie robione przez lokalnych firm, wliczając ten alfabet plakat. To taka frajda, że w tej przestrzeni można używać takich specjalnych przedmiotów.

Rafael ma obecnie obsesję na punkcie lalek z małymi palcami, więc wrzuciliśmy je do miski, do której ma łatwy dostęp na jednej z dolnych półek. Uwielbiam, jak łatwo jest przenosić zabawki i obracać nowe na półkach, do których może sięgnąć. Chociaż ma tylko 2 lata, Rafa dorasta w muzycznej rodzinie i uwielbia grać na różnych instrumentach. Uwielbia tę małą gitarę. Inne instrumenty znajdują się w jednym z koszyków na górze półek, dzięki czemu można je łatwo ściągnąć, gdy mały brat Leo się obudzi i łatwo odłożyć w czasie drzemki.

Widziałeś, jak używałem tych przezroczystych półek na książki w poprzednim przedszkolu, ale nie mogłem się oprzeć, aby ich użyć również tutaj. W tym przypadku, kiedy ustawialiśmy półki nad łóżkiem, chciałam się upewnić, że książki znajdują się na półkach, z których nie mogą łatwo spaść. Naprawdę uwielbiam, jak te półki pozwalają książkom prezentować się jako sztuka.

Jak już wcześniej wspomniałam, do tej przestrzeni przywieziono tak wiele słodkich akcesoriów lokalnych firm, jak wspaniały koc sercowy z Yarning Made i kochane drewniane zwierzęta z Trae Designs. Można znaleźć ten słodki baner z nazwą Sprig West i niestandardowy władca wzrostu na Etsy.

Po drugiej stronie pokoju widać, że postanowiliśmy zamienić drzwi szafy w żartobliwą deskę kredową!!!! Kocham to, jak się okazało, a szczególnie to, jak Rafa i mama Leo ozdobili je na dzień zdjęciowy; po prostu zbyt słodkie. Wyobrażam sobie godziny zabawy tutaj, gdzie Rafa rysuje obrazki dla swojego brata i pewnego dnia dziecko Leo będzie mógł się przyłączyć.

Czy mówiłem ci, że to jest moja wymarzona praca? Ten pokój był tak zabawny i mam nadzieję, że wynik tego pokaże. To jest ten pokój, w którym będzie się działo tak wiele przygód, chichotanie rodzeństwa, czytanie historii, słuchanie muzyki. Dosłownie uwielbiam tworzyć przestrzenie dla najmłodszych, w których można tworzyć wspomnienia. JEŚLI KOBIETA W TYM POKOJU, MOŻESZ TO PODOBYWAĆ: