FFEKTUROWANY!

Dziś z radością informuję Was, że jesteśmy obecni na stronie Very Rosenberry! To zawsze jest bardzo ekscytujące obudzić się i zobaczyć naszą pracę dzieloną online i dzisiaj nie jest inaczej. Rosenberry Rooms ma wszystko, co można sobie wyobrazić o pokoju dziecięcym i będziecie zachwyceni wiedząc, że chociaż dywan w pokoju Hudson'a nie jest już dostępny w sprzedaży, możecie znaleźć podobne opcje z tym niebieskim ombrem lub tym niebieskim bawełnianym płaskim splotem, oba z Rosenberry Rooms.

Tak wiele pytań o to, gdzie znalazły się gadżety z pokoju Hudsona. To całkowicie zależy od moich klientów, czy są skłonni podzielić się źródłami produktów dla moich usług (ponieważ zapłacili za nas, aby uzyskać unikalne i specjalne towary). Ta piękna klientka cieszy się, że wszyscy widzicie i wiecie, gdzie znaleźliśmy gadżety do pokoju jej syna (wielkie dzięki Laura!). Proszę przeczytajcie recenzję, którą Laura napisała o współpracy z WINTER*DAISY, aby dowiedzieć się, jak pracujemy i jak dopasowujemy się do wszystkich budżetów.

Jestem poza THRILLED, aby przedstawić Wam senny POKÓJ TODDLERA Hudson'a! To było takie zabawne marzyć i tworzyć tę przestrzeń. Słońce, gwiazdy i paski stanowiły idealne tło dla tego małego (ale coraz większego!) chłopca do zabawy, czytania i spania w. Lukier na torcie pokazywał naszemu małemu klientowi swój pokój - po prostu spojrzał i powiedział: "WOW!". Nie mogłem się bardziej zgodzić. Mam nadzieję, że uwielbiasz dorastać tworząc wspomnienia w swoim nowym dużym pokoju Hudson.

Sneak peak!!! Jestem podekscytowany mogąc dać ci znać, że mój drugi pokój jest w toku!!!! Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z wami wszystkimi nowym projektem i po prostu nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak mój mały klient lubi swoją nową przestrzeń. Aby dać Wam posmak tego, co nadejdzie, oto deska do projektowania nowego pokoju małego Hudson'a.